Záhradná Pohovka Rovereto

Záhradná Pohovka Rovereto

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Záhradné sedenie
Dodavateľ:Möbelix
Cena:1499.00 €
Cena bez DPH:1249.17 €
Dostupnosť:skladom
Záhradná Pohovka Rovereto 5 (100%) 27 x hodnotené

Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. S týmto slnečným ostrovom v antracitovej šedej farbe vytvoríte hotové dizajnové miesto na vašej záhrade alebo terase. Rovný vzhľad a kvalitné spracovanie robia zo slnečného ostrova ideálnu voľbu pre horúce letné dni. Slnečný ostrov s látkovým poťahom z vysoko kvalitnej tkaniny Olefin®® má stabilný hliníkový rám. Olefin je vysoko kvalitná textília odolná voči poveternostným vplyvom. Mäkké čalúnenie a útulné dekoračné vankúše zaisťujú vynikajúci komfort sedenia. Slnečný ostrov je tiež vybavený nastaviteľnou slnečnou strieškou. Lavica má rozmery približne 216 x 79 x 90 cm (Š/V/H) a každá z dvoch taburetiek má veľkosť približne 60 x 60 cm (Š/V) a 120 x 60 cm (Š/V).


 • Záhradná Pohovka sorrento
  Záhradná Pohovka sorrento

  Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE...

  1899.00 €
 • Záhradná Pohovka so strieškou Athina
  Záhradná Pohovka so strieškou Athina

  Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. Slnečný ostrov ATHINA premení Vašu terasu na 5 hviezdičkové letovisko a dodá vašej záhrade veľmi..

  899.00 €
 • Záhradné kreslo Zoe
  Záhradné kreslo Zoe

  Tento tovar je k dispozícií IBA ONLINE. S kreslom ZOE môžete útulne vybaviť svoju terasu alebo záhradu. Dizajn tu rozhodne nebol zanedbaný a..

  799.00 €Doporučujeme: Záhradné pohovky V tejto kategórii: záhradný nábytok | záhradné sedenie sa nachádza záhradná pohovka rovereto!
© 2021 Kontakt