Domček Na Hranie Axi Liam

Domček na Hranie Axi Liam

Zistiť viac >>Základné informácie o prudukte:
Kategória: Zábava a hračky
Dodavateľ:Möbelix
Cena:2299.00 €
Cena bez DPH:1915.83 €
Dostupnosť:skladom
Domček na Hranie Axi Liam 4 (80%) 19 x hodnotené

Domček na hranie Axi Liam z moreného cédru ponúka Vašim deťom a ich kamarátom obrovské možnosti na hranie, cvičenie, schovávanie sa a vyvádzanie. Do domčeka vedú dvere vysoké cca 98 cm. Vnútorné rozmery domčeka sú cca 113/115/165 cm. Tu si môžu Vaše deti vybudovať skutočné kráľovstvo fantázie, hier a zábavy. Domček má 5 okien, vďaka ktorým je vnútri dostatok svetla. Domček Axi Liam poskytuje taktiež priestor pre krativitu a pohyb. Jeho cca 220 cm dlhá šmykľavka umožňuje deťom zviesť sa z balkóna, ktorý je 118 cm vysoko, do prízemia, kde je cca 175/150 cm veľké pieskovisko. To je kryté a chránené pred dažďom. Skutočným hitom sú potom 2 integrované hojdačky, ktoré ocenia ako veľké tak aj malé deti. Domček má celkové rozmery vrátane šmykľavky, schodíkov a hojdačky cca 588/270/305 cm. Vďaka schodisku s plochými schodíkmi môžu Vaše deti pohodlne a bezpečne vyšplhať až do domčeka. Pre väčšiu bezpečnosť a minimalizáciu nebezpečenstva pricviknutia prstov je vybavený magnetickými zámkami. Domček Axi má robustnú konštrukciu a je extrémne odolný. Rámové diely sú vyrobené z 38 mm silných trámov vyplnených 15 mm hrubými cédrovými doskami. Práve materiály sú veľkou výhodou - cédrové drevo je odolné voči škodcom, plesniam a hnilobe. Vďaka tomu Vám domček Axi Liam zaručuje dlhú životnosť, kedy bude prinášať radosť Vašim deťom. Poznámka k doprave: paletový tovar - bude doručený priamo od výrobcu.


 • Domček na Hranie Emma
  Domček na Hranie Emma

  Domček na hranie Axi Emma z moreného cédru je ako kúsok z rozprávky. Jeho cca 97 cm vysoké dvere, 6 okien, malý výklenok a balkónové..

  1499.00 €
 • Hrací Domček Axi Max
  Hrací Domček Axi Max

  Domček na hranie Axi Max z moreného cédru je ako kúsok z rozprávky. Jeho cca 97 cm vysoké dvere, 6 okien, malý výklenok a balkónové..

  1999.00 €
 • Domček na Hranie Magical House
  Domček na Hranie Magical House

  Domček na Hranie Magical House..

  59.00 €
 • stôl Pre Deti step2 so slnečníkom
  stôl Pre Deti step2 so slnečníkom

  Tento artikel je k dispozícii IBA ONLINE. Záhradný stôl STEP2 ponúka sedenie pre deti priamo pod slnečníkom. Vľavo a vpravo od stolovej dosky..

  279.00 €
 • Hracia stena Waterfall Discovery Wall
  Hracia stena Waterfall Discovery Wall

  Tento artikel je k dispozícíí IBA ONLINE. Hracia stena zabaví deti na dlhé hodiny. Dodáva sa vrátane 13 dielneho príslušentsva- pohár,..

  169.00 €
 • Hrací stôl Pre Zábavu Fiesta Cruise
  Hrací stôl Pre Zábavu Fiesta Cruise

  Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Vaše deti budú ohromené: s plastovým hracím stolom na piesok a vodu STEP FIESTA CRUISE dáte svojim..

  199.00 €
 • Veža Pre Deti Northbrook
  Veža Pre Deti Northbrook

  Tento artikel je k dispozícií IBA ONLINE...

  1249.00 €
 • Veža Pre Deti Hill Crest Tower
  Veža Pre Deti Hill Crest Tower

  Tento výrobok je k dispozícii iba ONLINE. Detský domček na hranie „HILL CREST TOWER“ je vyrobený z dreva a je dobre vybavený 3 hojdačkami..

  2149.00 €Doporučujeme: Zábava na záhrade V tejto kategórii: detská izba | zábava a hračky sa nachádza domček na hranie axi liam!
© 2021 Kontakt